Jūrmalas pilsēta
Dalībnieks | Sporta veids, disciplīna |
---|---|
Andrejevs Filips | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Barkovskis Klāvs | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Beņķis Eduards | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Brūveris Kristaps | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Budilovičs Renāts | Airēšana (4-500m; 1x1000m/500m*;) |
Dirnēns Dāvis | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Dirnēns Valters | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Felds Reinis | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Garaščenko Arkādijs | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Grandbergs Jurcāns Ingus | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Grīslis Kristofers | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Kašs Rainers | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Kopilovs Nikolajs | Airēšana (4-500m; 1x1000m/500m*;) |
Kurmītis Jānis | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Lablaiks Laurenss | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Lipko Hugo | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Lubgans Ansis | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Malkauss Harijs Toms | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Muižnieks Reinis | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Naglis Haralds | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Odziņš Renārs | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Pabērzs Valts | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Rubīns Roberts | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Saulīte Markus Imants | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Šavlajs Konstantīns | Airēšana (4-500m; 1x1000m/500m*;) |
Soļakovs Martins | Airēšana (4-500m; 1x1000m/500m*;) |
Strautiņš Krišjānis | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Vasečkins Dmitrijs | Airēšana (1x1000m/500m*;) |
Veidmanis Viesturs | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Žeiers Jorens | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Zeļenskis Ričards | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Zommers Haralds | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Agare Līna | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Bajāre Gabriela | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Brežinska Elza | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Bumbule Emīlija | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Buša Magda | Airēšana (4x500m; 2-500m; 2-1000m/500m*;) |
Fišmane Rūta Elīza | Airēšana (4x500m; 2-500m; 2-1000m/500m*;) |
Grigola Henriete Jete | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Grundmane Līva | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Grundmane Sabīne | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Klīve Enija | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Levinoka Violeta | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Loce Elīna | Airēšana (4x500m; 1x1000m/500m*;) |
Niedra Dinija Paula | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Pohevica Laura | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Strazdiņa Sanija | Airēšana (4x500m; 2x500m; 2-1000m/500m*;) |
Dāboliņš Elvis | Basketbols 3x3 |
Miezis Kristers | Basketbols 3x3 |
Strazdovskis Ričards | Basketbols 3x3 |
Zviedris Nils | Basketbols 3x3 |
Černova Anastasija | Basketbols 3x3 |
Kasakovska Elza | Basketbols 3x3 |
Pētersone Paula | Basketbols 3x3 |
Purmale Paula | Basketbols 3x3 |
Apsītis Agris | Bokss (līdz 60kg;) |
Avots Toms | Bokss (līdz 56kg;) |
Emersons Filips | Bokss (līdz 91kg;) |
Galustovs Kirills | Bokss (līdz 75kg;) |
Hašabs Ahmads | Bokss (līdz 60kg;) |
Jegorovs Artūrs | Bokss (līdz 91kg;) |
Jelinskis Daniels Marko | Bokss (līdz 81kg;) |
Juškovskis Dāvids | Bokss (līdz 56kg;) |
Kalniņš Ralfs | Bokss (līdz 52kg;) |
Megnis Pēteris | Bokss (līdz 69kg;) |
Semešins Dmitrijs | Bokss (līdz 64kg;) |
Vlasēvičs Markuss | Bokss (līdz 75kg;) |
Civjans Gabriels | Burāšana (Optimist;) |
Čodars Jēkabs | Burāšana (Optimist;) |
Brence Elīna | Burāšana (Optimist;) |
Caune Sāra Hanna | Burāšana (Laser 4,7;) |
Caune Šārona | Burāšana (Optimist;) |
Ciema Elza | Burāšana (Optimist;) |
Mezīte Jete | Burāšana (Optimist;) |
Riekstiņa Alise | Burāšana (Laser 4,7;) |
Riekstiņa Paula | Burāšana (Optimist;) |
Rupenheite Marta Līva | Burāšana (Optimist;) |
Bogdanovs Andrejs | Džudo (līdz 73kg;) |
Dimitrovs Aleksandrs | Džudo (līdz 66kg;) |
Mikuckis Francs | Džudo (līdz 55kg;) |
Tarasovs Viktors | Džudo (līdz 60kg;) |
Gavars Fēlikss Egils | Golfs |
Gavars Francis Voldemārs | Golfs |
Gavare Marlēna Marta | Golfs |
Gustafssone Katrīna Jana | Golfs |
Brūns Artūrs | Handbols |
Frīdenbergs Ričards | Handbols |
Frīdenbergs Roberts | Handbols |
Lindemanis Artūrs | Handbols |
Lore Armands | Handbols |
Osis Ēriks | Handbols |
Sarmulis Mārcis | Handbols |
Ūsiņš Kristaps | Handbols |
Zumente Aleksandra | Jātnieku sports (konkūrs (šķēršļu pārvarēšana);) |
Solovjovs Andrejs | Karatē (kumite; līdz 52kg;) |
Vasiļjevs Jakovs | Karatē (kumite; līdz 52kg;) |
Auriņa Elizabete | Karatē (kata;) |
Ciekure Liliāna | Karatē (kumite; virs 54kg;) |
Jurgeleviča Anna | Karatē (kumite; līdz 54kg;) |
Bistrovs Andrejs | Paukošana (zobens;) |
Tverskojs Vasīlijs | Paukošana (zobens;) |
Kašina Poļina | Paukošana (zobens;) |
Mikuļeviča Anna | Paukošana (zobens;) |
Perlovska Ieva | Paukošana (zobens;) |
Aploks Miķelis Krišs | Peldēšana (400m brīvais stils; 100m tauriņstils;) |
Atteks Arnolds Rostislavs | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras;) |
Balodis Atis Daniels | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras;) |
Bergmanis Anrijs Ansis | Peldēšana (50m brīvais stils; 200m komplekss;) |
Cīrulis Atis Rainers | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Freimanis Arnis | Peldēšana (50m brīvais stils; 200m komplekss;) |
Homičs Nikita | Peldēšana (50m brīvais stils; 100m brīvais stils;) |
Kiveļevs Aleksejs | Peldēšana (200m brīvais stils; 100m uz muguras;) |
Krūmiņš Krists Tomass | Peldēšana (50m brīvais stils; 100m brīvais stils;) |
Mosunovs Romans | Peldēšana (400m brīvais stils; 100m tauriņstils;) |
Ruģēns Aleksis | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Giņko Darja | Peldēšana (400m brīvais stils; 100m tauriņstils;) |
Gisa Olga | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Jefimova Anastasija | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras;) |
Josta Alise Marija | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Kovanska Milana | Peldēšana (200m brīvais stils; 100m uz muguras;) |
Krasauska Sofija Viktorija | Peldēšana (50m brīvais stils; 100m brīvais stils;) |
Savčenko Jeļizaveta | Peldēšana (50m brīvais stils; 100m brīvais stils;) |
Savkova Svetlana | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras;) |
Šipkova Elza | Peldēšana (400m brīvais stils; 100m tauriņstils;) |
Timšans Dominiks | Riteņbraukšana - MTB |
Bajārs Edijs | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Balga Mārtiņš | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Fomins Artemijs | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Horsts Henrijs | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Jansons Lauris | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Jurinovs Ivans | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Livmanis Mārcis | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Mančass Valters | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Mihaljans Mikaels | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Rikters Rihards Aleksandrs | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Ruģelis Gustavs Lauris | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Vēveris Kaspars | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Jerohova Linda | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 500m; K-2 500m; K-4 500m;) |
Priedola Terēze | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 500m; K-2 500m; K-4 500m;) |
Alksnis Dāvis Hugo | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Feldmanis Kristians | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Trastašenkova Arina | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Suveizda Rojs | Vieglatlētika (110m/b; diska mešana; lodes grūšana;) |
Vilnītis Aleksis Aleksandrs | Vieglatlētika (110m/b; tāllēkšana;) |
Kaudze Stefanīda | Vieglatlētika (100m; tāllēkšana; 100m+200m+300m+400m;) |
Ogaņesova Elīna | Vieglatlētika (100m; tāllēkšana; 100m+200m+300m+400m;) |
Volbeta Vita Viviena | Vieglatlētika (400m/b; tāllēkšana; 100m+200m+300m+400m;) |
Zakalovska Astra | Vieglatlētika (100m; 200m; 100m+200m+300m+400m;) |
Botramoviča Valērija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; bumba; vāles; lenta; aukla; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Filatova Milana | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; bumba; vāles; lenta; aukla; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Gazina Ksenija | Vingrošana - mākslas (grupu vingojumi - 5 lentas; individuālās sacensības daudzcīņā; bumba; vāles; lenta; aukla;) |
Krečetova Jūlija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; bumba; vāles; lenta; aukla;) |
Languša Emīlija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; bumba; vāles; lenta; aukla; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Ozola Jevgenija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; bumba; vāles; lenta; aukla; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Smirniha Milana Melānija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; bumba; vāles; lenta; aukla; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Beiere Nikola Anna | Volejbols - pludmales (1.komanda;) |
Jirgena Grēta Ella | Volejbols - pludmales (1.komanda;) |