Talsu novads
Dalībnieks | Sporta veids, disciplīna |
---|---|
Bisenieks Matīss | Badmintons (vienspēles; dubultspēles;) |
Gothards Jankevics Henriks | Badmintons (vienspēles; dubultspēles;) |
Kandis Patriks | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Pone Ivars | Badmintons (vienspēles; dubultspēles;) |
Vārna Kristaps | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Vārna Mārtiņš | Badmintons (vienspēles; dubultspēles;) |
Abigaila Valgelina Ieva | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Kalniņa Nikola | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Eiermanis Dāvids | Basketbols 3x3 |
Irbe Kaspars | Basketbols 3x3 |
Luikišs Rihards | Basketbols 3x3 |
Māls Dāvids | Basketbols 3x3 |
Čaplis Martins | Riteņbraukšana - šoseja (10km individuālais brauciens;) |
Vanags Emīls | Riteņbraukšana - šoseja (10km individuālais brauciens;) |
Grunte Kārlis | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
Ikšelis Artūrs | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
Ozolnieks Egils | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
SIliņš Eduards | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m;) |
Širmans Ralfs Jānis | Smaiļošana un kanoe (K-2 1000m;) |
Svitiņš Martins | Smaiļošana un kanoe (K-1 1000m; K-2 1000m;) |
Znotiņš Krists | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
Āle Elga | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 500m; K-2 500m;) |
Straujā Ance | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 500m; K-2 500m;) |
Āboliņš Kārlis | Vieglatlētika (tāllēkšana;) |
Doniņš Krists Kristians | Vieglatlētika (lodes grūšana;) |
Gricmanis Rūdis | Vieglatlētika (kārtslēkšana;) |
Kļaviņš Jēkabs | Vieglatlētika (kārtslēkšana;) |
Krūmiņš Rūdolfs | Vieglatlētika (tāllēkšana;) |
Lejnieks Kaspars | Vieglatlētika (100m;) |
Vītols Markuss | Vieglatlētika (tāllēkšana; kārtslēkšana;) |
Kovaļčuka Sintija | Vieglatlētika (lodes grūšana;) |
Krūmiņa Elīza Andra | Vieglatlētika (augstlēkšana;) |
Paipala Alise | Vieglatlētika (šķēpa mešana;) |
Stīpniece Elza | Vieglatlētika (diska mešana; lodes grūšana;) |
Freimanis Gustavs | Volejbols |
Ieviņš Uģis | Volejbols |
Jansons Markuss | Volejbols |
Kalniņš Toms | Volejbols |
Kiseļevskis Klāvs | Volejbols |
Leitarts Rainers Kristers | Volejbols |
Pētersons Roberts | Volejbols |
Roderis - Roderts Aigars | Volejbols |
Tauriņš Kristers | Volejbols |
Alkšbirze karīna Marta | Volejbols |
Erdmane Alise | Volejbols |
Liepiņa Paula | Volejbols |
Matisone Gerda | Volejbols |
Palameika Patrīcija | Volejbols |
Simbirceva Undīne | Volejbols |
Švēde - Grīnberga Anete | Volejbols |
Učelniece Līva Krista | Volejbols |
Alkšbirze Dāvis | Volejbols - pludmales (1.komanda;) |
Mauriņš Madars | Volejbols - pludmales (1.komanda;) |
Dinsberga Amanda Kristiāna | Volejbols - pludmales (1.komanda;) |
Eglīte Līva | Volejbols - pludmales (1.komanda;) |