Jelgavas pilsēta
Dalībnieks | Sporta veids, disciplīna |
---|---|
Izkalns Mārcis | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Kārklis Kristaps | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Mednis Romeo | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Šķiņķis Pēteris | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Bumbiere Kristīne | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Kokta Sanija | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Meiere Kellija Ieva | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Rudmieze Monta Anna | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Rumpe Laine | Airēšana (4x500m; 2x500m; 1x1000m/500m*;) |
Čūka Daniels | Badmintons (dubultspēles;) |
Barčevskis Roberts | Basketbols 3x3 |
Barkans Rainers | Basketbols 3x3 |
Rodins Maksims | Basketbols 3x3 |
Vējš Kristers | Basketbols 3x3 |
Aploka Beāte Sannija | Basketbols 3x3 |
Bernharde Beatrise | Basketbols 3x3 |
Bērziņa Annija | Basketbols 3x3 |
Bērziņa Krista | Basketbols 3x3 |
Ivanovs Artūrs | Bokss (līdz 60kg;) |
Ivanovs Endijs | Bokss (līdz 75kg;) |
Miļuns Ruslans | Bokss (līdz 56kg;) |
Svečņikovs Ņikita | Bokss (līdz 81kg;) |
Tarnopoļskis Arturs | Bokss (līdz 81kg;) |
Tenčs Markuss | Bokss (līdz 64kg;) |
Velavs Romualds | Bokss (līdz 69kg;) |
Vitovs Jegors | Bokss (līdz 52kg;) |
Vofromejevs Ņikita | Bokss (līdz 60kg;) |
Amsils Emīls Haralds | Burāšana (Optimist;) |
Junkers Kārlis | Burāšana (Laser 4.7;) |
Ļesovojs Artjoms | Burāšana (Laser 4.7;) |
Pļaviņš Rihards | Burāšana (Optimist;) |
Simsons Viesturs | Burāšana (Optimist;) |
Amsila Loreta | Burāšana (Laser 4,7;) |
Apsītis Andris | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 51kg;) |
Apsītis Marks | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 60kg;) |
Grigorjevs Aleksejs | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 48kg;) |
Šarpings Aleksis | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 48kg;) |
Smirnovs Volodars | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 60kg;) |
Bistrovs Jānis | Džudo (līdz 66kg;) |
Dukaļskis Edgars | Džudo (līdz 90kg;) |
Gerasimovs Aleksandrs | Džudo (līdz 81kg;) |
Gorniks Arturs | Džudo (līdz 66kg;) |
Jaroševičs Ņikita | Džudo (līdz 90kg;) |
Kuzmenko Maksims | Džudo (līdz 73kg;) |
Kuzminovs Antons | Džudo (līdz 60kg;) |
Rūsis Daniels | Džudo (līdz 50kg;) |
Ščerbakovs Vladimirs | Džudo (līdz 55kg;) |
Skorbenko Ņikita | Džudo (līdz 73kg;) |
Sutika Marks | Džudo (līdz 81kg;) |
Trošcenkovs Daniils | Džudo (līdz 60kg;) |
Muntjana Elizabete | Džudo (līdz 63kg;) |
Strupā Annija | Džudo (līdz 52kg;) |
Baškevics Matīss | Futbols |
Bečers Rihards | Futbols |
Čirkunovs Matīss | Futbols |
Firsovs Filips | Futbols |
Grauds Daniels | Futbols |
Iesalnieks Niks | Futbols |
Maslovs Ralfs | Futbols |
Patijčuks Danila | Futbols |
Peilāns Mārcis | Futbols |
Pudāns Kārlis | Futbols |
Šaboha Artjoms | Futbols |
Stabulnieks Markus Mārtiņš | Futbols |
Veinbergs Renārs Antons | Futbols |
Žihs Vladislavs | Futbols |
Lipšāns Kārlis | Jātnieku sports (konkūrs (šķēršļu pārvarēšana);) |
Asare Katrīna Aiga | Jātnieku sports (konkūrs (šķēršļu pārvarēšana);) |
Balonova Karīna | Jātnieku sports (konkūrs (šķēršļu pārvarēšana);) |
Ļevčenoka Agate | Jātnieku sports (konkūrs (šķēršļu pārvarēšana);) |
Vibāne Santa Elizabete | Jātnieku sports (konkūrs (šķēršļu pārvarēšana);) |
Agafonovs Igors | Karatē (līdz 63kg; kata; kumite;) |
Pabrieža Patriks | Karatē (virs 63kg; kumite;) |
Dūrēja Annemarija | Karatē (virs 54kg; kata; kumite;) |
Obrazcova Marija | Karatē (virs 54kg; kata; kumite;) |
Rozentālberga Anna | Karatē (kumite; līdz 54kg;) |
Audzēvičs Pauls | Peldēšana (200m brīvais stils; 400m brīvais stils; 4x100m brīvā stila stafete; 4x100m kombinētā stafete; mix 4x100m brīvā stila stafete;) |
Butāns Alens | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras; 4x100m brīvā stila stafete; 4x100m kombinētā stafete;) |
Dragasjus Donats | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras; 4x100m brīvā stila stafete; 4x100m kombinētā stafete; mix 4x100m brīvā stila stafete; mix 4x100m kombinētā stafete;) |
Golcvarts Germans | Peldēšana (100m brass; 200m brass; 4x100m brīvā stila stafete; 4x100m kombinētā stafete; mix 4x100m kombinētā stafete;) |
Kuzņecovs Ivans | Peldēšana (100m brīvais stils; 200m brīvais stils;) |
Petrago Deniss | Peldēšana (50m brīvais stils; 100m brīvais stils;) |
Petrovecs Dmitrijs | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Dūmiņa Elīza Enija | Peldēšana (100m tauriņstils; 200m komplekss;) |
Freimane Nikola | Peldēšana (4x100m kompleksa stafete; 4x100m brīvā stila stafete; 50m brīvais stils; 100m brīvais stils; 200m komplekss; mix 4x100m kombinētā stafete; mix 4x100m brīvā stila stafete;) |
Grode Ksenija | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Krasikova Poļina | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras;) |
Sidorova Angelina | Peldēšana (4x100m kompleksa stafete; 100m brass; 200m brass;) |
Šinkus Laura | Peldēšana (4x100m kompleksa stafete; 4x100m brīvā stila stafete; 50m brīvais stils; 200m uz muguras; mix 4x100m brīvā stila stafete; mix 4x100m kombinētā stafete; 100m uz muguras;) |
Sproģe Elizabete | Peldēšana (4x100m brīvā stila stafete; 100m brīvais stils; 200m brīvais stils; 4x100m kompleksa stafete;) |
Zelmene Anna Marija | Peldēšana (4x100m kompleksa stafete; 4x100m brīvā stila stafete; 200m brīvais stils; 100m tauriņstils;) |
Aizpuris Renārs | Regbijs |
Buske Andris | Regbijs |
Celmiņš Jānis Aigars | Regbijs |
Danšins Elgars | Regbijs |
Eveliņš Eduards | Regbijs |
Imajevs-Terehovs Andrejs | Regbijs |
Meļņikovs Raivis | Regbijs |
Rirdancis Eduards Ģederts | Regbijs |
Soldatovs Andrejs | Regbijs |
Zvirgzdiņš Rolands | Regbijs |
Blomniece Linda | Regbijs |
Fedotova Anastasija | Regbijs |
Gudovska Viktorija | Regbijs |
Maksimova Nikola | Regbijs |
Maksimova Žaklīna | Regbijs |
Puķīte Marta | Regbijs |
Rusecka Daniela | Regbijs |
Sauka Justīne | Regbijs |
Sigutenkova Viktorija | Regbijs |
Zukmane Deina | Regbijs |
Eihentāls Elvis Hugo | Riteņbraukšana - BMX |
Gelmanis Toms | Skvošs |
Rozenvalds Pauls | Skvošs |
Ūbelis Augusts | Skvošs |
Badūne Laura Anna | Skvošs |
Dombrovska Marlēna | Skvošs |
Sieka Hanna | Skvošs |
Čerkašins Kims | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
Čikuns Aleksejs | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
Cinovskis Zigmārs | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Dumpis Kārlis | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Gerbers Otto | Smaiļošana un kanoe (K-1 1000m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Mediņš Nils | Smaiļošana un kanoe (C-1 1000m;) |
Ševcovs Aleksejs | Smaiļošana un kanoe (C-1 1000m; C-2 1000m;) |
Ševcovs Jurijs | Smaiļošana un kanoe (C-1 1000m; C-2 1000m;) |
Silārs Rihards | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-2 1000m; K-4 500m;) |
Hartmane Monta | Smaiļošana un kanoe (K-2 500m; K-4 500m;) |
Ķibilda Kitija | Smaiļošana un kanoe (K-2 500m; K-4 500m;) |
Krausa Vineta | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-2 500m; K-4 500m;) |
Smiltniece Katrīna | Smaiļošana un kanoe (K-1 200m; K-1 500m; K-2 500m; K-4 500m;) |
Mamrovska Andžela | Taekvondo (no 49 līdz 55 kg;) |
Vingris Edvards | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Ķirse Paula | Teniss (vienspēles;) |
Suharževskis Matvejs | Triatlons |
Goršanovs Daniels | Vieglatlētika (100m+200m+300m+400m;) |
Isajevs Artūrs | Vieglatlētika (100m; 200m; 100m+200m+300m+400m; 400m/b;) |
Kļaviņš Ričards Alans | Vieglatlētika (100m; 200m; 100m+200m+300m+400m;) |
Lazdāns Mareks | Vieglatlētika (200m; 400m; 100m+200m+300m+400m;) |
Zīverte Māra Anna | Vieglatlētika (200m; 400m; 400m/b;) |
Kārkliņa Alise | Vieglatlētika (100m; 200m;) |
Kravčenko-Šaule Nikola | Vieglatlētika (šķēpa mešana;) |
Andrejeva Darja | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā;) |
Belozuba Jeļizaveta | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Karpoviča Zlata | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Kuzmenko Valerija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Strogonova Veronika | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; grupu vingojumi - 5 lentas;) |
Volkova Patrīcija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā; grupu vingojumi - 5 lentas;) |