Liepājas pilsēta
Dalībnieks | Sporta veids, disciplīna |
---|---|
Auznieks Aigars | Airēšanas slaloms (C-1;) |
Kurvins Juris | Airēšanas slaloms (K-1;) |
Jonase Kitija | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Androščuks Ņikita | Bokss (līdz 56kg;) |
Mikjānis Ingars | Bokss (līdz 91kg;) |
Sadihovs Zaurs | Bokss (līdz 64kg;) |
Šterns Mārtiņš | Bokss (līdz 64kg;) |
Tomass Ritvars | Bokss (līdz 60kg;) |
Trapučka Eldars | Bokss (līdz 69kg;) |
Burkins Āris | Burāšana (Raceboard;) |
Jēkabsons Toms | Burāšana (Raceboard;) |
Markauss Jēkabs | Burāšana (Bic Techno;) |
Mihņenoks Alberts | Burāšana (Bic Techno;) |
Preiss Jānis | Burāšana (Formula;) |
Rencis Jānis | Burāšana (Formula;) |
Cepleniece Nikola | Burāšana (Bic techno;) |
Kaupa Aleksandra | Burāšana (Bic techno;) |
Tjapko Juliāns | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 57 kg;) |
Larina Darja | Cīņa - brīvā cīņa (no 69 līdz 75 kg;) |
Tjapko Karalina | Cīņa - brīvā cīņa (no 48 līdz 53 kg;) |
Glāziņš Uldis | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 98 līdz 130 kg;) |
Kalnakārklis Kristaps | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 66 līdz 75 kg;) |
Koļcovs Jevgeņijs | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 66 līdz 75 kg;) |
Mišarins Dmitrijs | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 98 līdz 130 kg;) |
Mītins Kristaps | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 85 līdz 98 kg;) |
Rērihs Jānis | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 75 līdz 85 kg;) |
Romanovskis Zbigņevs | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 75 līdz 85 kg;) |
Štāls Māris | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 59 kg;) |
Šusts Gvido | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (no 85 līdz 98 kg;) |
Vadekaitis Markuss | Cīņa - grieķu-romiešu cīņa (līdz 59 kg;) |
Čečotkins Maksims | Džudo (virs 100kg;) |
Čupovs Vladislavs | Džudo (līdz 81kg;) |
Duinovs Ņikita | Džudo (līdz 81kg;) |
Fetisovs Kirils | Džudo (līdz 60kg;) |
Kručiņins Iļja | Džudo (līdz 73kg;) |
Lapšins Nikolajs | Džudo (līdz 90kg;) |
Loganovskis Kirils | Džudo (līdz 66kg;) |
Morozs Daniels | Džudo (līdz 60kg;) |
Šakelis Germans | Džudo (līdz 73kg;) |
Saričevs Ņikita | Džudo (līdz 100kg;) |
Soha Ruslans | Džudo (līdz 66kg;) |
Sokolovskis Artūrs | Džudo (līdz 90kg;) |
Bergmanis Oskars | Florbols |
Bušs Raitis | Florbols |
Dēvits Ričards | Florbols |
Freimanis Edgars | Florbols |
Imbovics Aksels | Florbols |
Jansons Ingars | Florbols |
Klamers Kaspars | Florbols |
Kostusevs Mihails | Florbols |
Krūms Miķelis | Florbols |
Kukuks Mārtiņš | Florbols |
Kukuks Ralfs | Florbols |
Laucis Kārlis | Florbols |
Osis Kristers | Florbols |
Ošs-Ervics Kristaps | Florbols |
Popovs Ivo | Florbols |
Rimarenko Edgars | Florbols |
Saulītis Mārtiņš | Florbols |
Siliņš Gints | Florbols |
Vējš Mārtiņš | Florbols |
Bārda Līga | Florbols |
Biteniece Zane | Florbols |
Dobele Ilze | Florbols |
Gārde Kate | Florbols |
Jēgere Linda | Florbols |
Kaminska Anete | Florbols |
Kuplēna Annika | Florbols |
Mantiniece Kristīne | Florbols |
Matisone Kristīne | Florbols |
Mičule Karīna | Florbols |
Mičule Kristīne | Florbols |
Petkus Inga | Florbols |
Reineka Anna | Florbols |
Reineka Ieva | Florbols |
Strēle Madara | Florbols |
Stulpāne Inga | Florbols |
Zboroveca Una | Florbols |
Dobrecovs Devids | Futbols |
Džeriņš Ralfs Denijs | Futbols |
Jansons Elvijs | Futbols |
Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists | Futbols |
Jēkabsons Jānis | Futbols |
Ķepals Norans | Futbols |
Ķipsts Roberts | Futbols |
Kleinbergs Rainers | Futbols |
Krautmanis Jānis | Futbols |
Kubilovičs Valters | Futbols |
Kupčs Arturs | Futbols |
Kurtišs Marks | Futbols |
Pētersons Edgars | Futbols |
Smetanovs Artūrs | Futbols |
Vagančuks Rolands | Futbols |
Vīksna Toms | Futbols |
Zīle Mariss | Futbols |
Zviedris Krišjānis | Futbols |
Antipina Jekaterina | Futbols |
Čerkes Aurika | Futbols |
Čumika Anastasija | Futbols |
Greiere Sintija | Futbols |
Gudkova Valērija | Futbols |
Jūrmale Annija | Futbols |
Karpova Katrīna | Futbols |
Kauliņa Viviana | Futbols |
Ļevčenko Jūlija | Futbols |
Miksone Karlīna | Futbols |
Ozola Guna | Futbols |
Propošina Anna | Futbols |
Romanova Anastasija | Futbols |
Šilova Alīna | Futbols |
Šķila Danita | Futbols |
Tamsone Džuljeta | Futbols |
Tarasova Anastasija | Futbols |
Tīle Rebeka | Futbols |
Burģis Matīss | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Burģis Reinis | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Freibergs Māris | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Vasiļjevs Sandijs | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Dudkina Lučija | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Kļimanova Natālija | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Vīlistere Sanita | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Zdanovska Inta | Galda teniss (vienspēles; komandu sacensības;) |
Grietēns Raimonds | Loka šaušana |
Jēkabsone Sarmīte | Loka šaušana |
Bučis Jānis | Peldēšana (50m brīvais stils; 100m brīvais stils;) |
Golubeckis Daniels | Peldēšana (100m uz muguras; 200m uz muguras;) |
Gruškevičs Georgs Ginters | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Lapiņš Aleksis | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Podļesnijs Grigorijs | Peldēšana (200m brīvais stils; 400m brīvais stils; 1500m brīvais stils;) |
Androščuka Violeta | Peldēšana (200m komplekss; 400m komplekss;) |
Astrauska Karolīna | Peldēšana (100m brass; 200m brass;) |
Kuļikova Karolīna | Peldēšana (50m brīvais stils; 200m brīvais stils; 400m brīvais stils; 800m brīvais stils;) |
Vasiļčenko Anastasija | Peldēšana (200m brīvais stils; 400m brīvais stils; 800m brīvais stils;) |
Bērziņš Ivars | Šahs |
Kovaļevskis Arkadijs | Šahs |
Markauss Daniels | Šahs |
Muhamadejevs Rinats | Šahs |
Ozoliņš Āris | Šahs |
Vainovska Valentina | Šahs |
Pranks Gatis | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
Tints Aivis | Smaiļošana un kanoe (C-2 1000m;) |
Tīfentāls Edgars | Svarcelšana (līdz 105kg;) |
Vasjutina Aleksandra | Taekvondo (līdz 57kg;) |
Kozlovs Daņils | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Rolis Toms | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Mertena Margareta Rebeka | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Pagraba Marta | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Zīverte Elīna | Teniss (vienspēles; dubultspēles;) |
Vecvagaris Matīss | Triatlons |
Bekmanis Elvis | Vieglatlētika (100m; 200m;) |
Bērziņš Vāraha Vairis | Vieglatlētika (400m; 800m;) |
Draguns Daniels | Vieglatlētika (400m/b;) |
Jakovļevs Kristiāns | Vieglatlētika (400m; 400m/b;) |
Jonaitis Raivis | Vieglatlētika (100m; 200m;) |
Petrušenko Iļja | Vieglatlētika (200m; 400m;) |
Puks Rojs | Vieglatlētika (800m; 1500m;) |
Putenis Ralfs | Vieglatlētika (200m; 400m;) |
Šēlis Norberts Visvaldis | Vieglatlētika (400m; 800m; 400m/b;) |
Sinčukovs Maksims | Vieglatlētika (400m; 400m/b;) |
Šteinbergs Marks Kristians | Vieglatlētika (200m; tāllēkšana;) |
Trankalis Arnis | Vieglatlētika (100m; 200m;) |
Valdmanis Ģirts | Vieglatlētika (100m; tāllēkšana;) |
Vecbaštiks Juris | Vieglatlētika (800m; 1500m;) |
Vilde Edvīns | Vieglatlētika (800m; 1500m;) |
Zauers Kārlis | Vieglatlētika (400m; 800m;) |
Zukulis Elvis | Vieglatlētika (augstlēkšana;) |
Zukulis Emīls | Vieglatlētika (200m; 400m;) |
Birze Anete | Vieglatlētika (100m; 200m;) |
Dimante Anna | Vieglatlētika (tāllēkšana; trīssoļlēkšana;) |
Gipsle Terēze | Vieglatlētika (100m/b; 400m/b;) |
Grantiņa Līvija | Vieglatlētika (400m; 800m; 400m/b;) |
Grīnberga Sindija | Vieglatlētika (tāllēkšana; trīssoļlēkšana;) |
Ivanova Anastasija | Vieglatlētika (400m; 400m/b; 100m;) |
Jevtejeva Margarita | Vieglatlētika (400m; 800m; 400m/b;) |
Kuļikova Nataļja Marija | Vieglatlētika (200m; 400m; 400m/b;) |
Lanka Ieva | Vieglatlētika (100m; 200m; lodes grūšana;) |
Očeretova Anžela | Vieglatlētika (400m; 400m/b;) |
Ozolniece Rebeka | Vieglatlētika (400m; 800m;) |
Rjazanova Jūlija | Vieglatlētika (400m; 100m/b; 400m/b;) |
Rozentāle Reina | Vieglatlētika (200m; 400m;) |
Šēra Ieva | Vieglatlētika (diska mešana; lodes grūšana;) |
Stepīte Elīna | Vieglatlētika (trīssoļlēkšana;) |
Štūla-Pankoka Irina | Vieglatlētika (3000m kavēkļi;) |
Stumbre Una | Vieglatlētika (100m; tāllēkšana; trīssoļlēkšana;) |
Šulme Laura | Vieglatlētika (200m; 400m; 800m;) |
Valdmane Anna | Vieglatlētika (200m; 400m;) |
Molokoviča Viktorija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā;) |
Ņikitina Sofija | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā;) |
Aleksandrova Margarita | Vingrošana - sporta (daudzcīņa;) |
Antonova Anželika | Vingrošana - sporta (daudzcīņa;) |
Dubova Anastasija | Vingrošana - sporta (daudzcīņa;) |
Polivanaja Anastasija | Vingrošana - sporta (daudzcīņa;) |
Kopštāls Guntis | Volejbols - pludmales |
Zombergs Artis | Volejbols - pludmales |
Kapūna Krista | Volejbols - pludmales |
Naļivaiko Paula | Volejbols - pludmales |