Ķekavas novads
Dalībnieks | Sporta veids, disciplīna |
---|---|
Patmalnieks Gundars | Airēšanas slaloms (C-1;) |
Bajārs Viesturs | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Malnačs Jānis | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Mihailova Olga | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Stognija Diāna | Badmintons (vienspēles; dubultspēles; jauktās dubultspēles;) |
Dreimanis Juris | Burāšana (Raceboard;) |
Gailuma Sintija | Burāšana (Bic techno;) |
Punte Annija | Burāšana (Bic techno;) |
Vernere Anna | Burāšana (Laser Radial;) |
Biļa Andrejs | Cīņa - brīvā cīņa (no 65 līdz 74 kg;) |
Lukjanovs Andrejs | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 57 kg;) |
Paņuškins Daniils | Cīņa - brīvā cīņa (no 74 līdz 86 kg;) |
Strods Jānis | Cīņa - brīvā cīņa (līdz 57 kg;) |
Zabeļskis Savēlijs | Cīņa - brīvā cīņa (no 57 līdz 65 kg;) |
Hupenija Sandro | Džudo (līdz 81kg;) |
Jevgraškins Vadims | Džudo (līdz 100kg;) |
Krasovskis Artūrs Daniels | Džudo (līdz 66kg;) |
Krasovskis Vadims | Džudo (līdz 66kg;) |
Poļarušs Artjoms | Džudo (līdz 81kg;) |
Rumjancevs Sergejs | Džudo (virs 100kg;) |
Stiris Artūrs | Džudo (virs 100kg;) |
Vēzis Eduards | Džudo (līdz 100kg;) |
Ametere Inga | Florbols |
Bane Sintija | Florbols |
Banka Katrīna | Florbols |
Bergmane Zanda | Florbols |
Brunovska Paula | Florbols |
Čerpinska Jolanta | Florbols |
Drēziņa Elīna | Florbols |
Gindra Jogita | Florbols |
Jeige Elīna | Florbols |
Jurkāne Ieva | Florbols |
Kalvāne Sintija | Florbols |
Medne Ilze | Florbols |
Mūrniece Anna | Florbols |
Ozoliņa Zanda | Florbols |
Skujevska Laura | Florbols |
Šleiva Katrīne | Florbols |
Štāle Dina | Florbols |
Vancāne Gundega | Florbols |
Vancāne Laura | Florbols |
Vancāne Līga | Florbols |
Aleksandras Kancleris | Loka šaušana |
Kazainis Mārtiņš | Loka šaušana |
Goldmanis Niks | Peldēšana (100m brīvais stils; 200m brīvais stils; 400m brīvais stils; 1500m brīvais stils;) |
Pērkons Pauls | Peldēšana (50m brīvais stils; 100m brīvais stils; 100m tauriņstils;) |
Andersons Gunārs | Regbijs |
Asejevs Toms | Regbijs |
Balodis Emīls | Regbijs |
Batrakovs Maksims | Regbijs |
Bramanis Leno | Regbijs |
Eglis Ivars | Regbijs |
Iesalnieks Juris | Regbijs |
Kokins Raivis | Regbijs |
Krustkops Krists | Regbijs |
Pērkons Dāvis | Regbijs |
Priede Jānis | Regbijs |
Šefanovskis Elmārs | Regbijs |
Boļšis Niklāvs | Riteņbraukšana - šoseja (25km individuālais brauciens; 140km grupas brauciens;) |
Celmaraugs Ints | Riteņbraukšana - šoseja (140km grupas brauciens;) |
Lukjanovs Andris | Riteņbraukšana - šoseja (140km grupas brauciens;) |
Pogodins Kirils | Riteņbraukšana - šoseja (25km individuālais brauciens; 140km grupas brauciens;) |
Ponomarenko Andris | Riteņbraukšana - šoseja (25km individuālais brauciens; 140km grupas brauciens;) |
Zālītis Artūrs | Riteņbraukšana - šoseja (25km individuālais brauciens; 140km grupas brauciens;) |
Zālītis Didzis | Riteņbraukšana - šoseja (140km grupas brauciens;) |
Fjodorovs Sergejs | Šahs |
Rižihs Valērijs | Šahs |
Patmalniece Rūta | Triatlons |
Briška Kaspars | Vieglatlētika (3000m kavēkļi;) |
Linbergs Sandris | Vieglatlētika (diska mešana; lodes grūšana;) |
Kumermane Vaira | Vieglatlētika (vesera mešana;) |
Šaboviča Marta | Vieglatlētika (vesera mešana;) |
Bērziņa Elīza | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā;) |
Dombrovska-Pisarenoka Raiva | Vingrošana - mākslas (individuālās sacensības daudzcīņā;) |
Bomiņš Māris | Volejbols - pludmales |
Krauja Gints | Volejbols - pludmales |