Kocēnu novads
Dalībnieks | Sporta veids, disciplīna |
---|---|
Putniņš Emīls | Airēšanas slaloms (C-1;) |
Ramanis Jānis | Airēšanas slaloms (K-1;) |
Caune Ilgvars | Florbols |
Akulovs Gatis | Florbols |
Aldiņš Āris | Florbols |
Antons Kaspars | Florbols |
Gailis Mārtiņš | Florbols |
Grundšteins Jānis | Florbols |
Grundšteins Kaspars | Florbols |
Jēkabsons Andris | Florbols |
Jēkabsons Mārtiņš | Florbols |
Jēkabsons Renārs | Florbols |
Jēkabsons Ivars | Florbols |
Krīgers Valdis | Florbols |
Mālnieks Matīss | Florbols |
Matisons Ingars | Florbols |
Stepāns Atis | Florbols |
Šūmanis Emīls | Florbols |
Trepšs Roberts | Florbols |
Ulmanis Āris | Florbols |
Zilberts Juris | Florbols |
Adamane Liene | Florbols |
Adamane Madara | Florbols |
Bāliņa Sintija | Florbols |
Bankava Edīte | Florbols |
Bankava Zeltīte | Florbols |
Biļinska Luīze | Florbols |
Juruša Baiba | Florbols |
Klabere Zane | Florbols |
Laure Rebeka | Florbols |
Līce Linda | Florbols |
Mikova Lība Daija | Florbols |
Muravska Juta | Florbols |
Priede Ieva | Florbols |
Rudzīte Evita | Florbols |
Tauriņa-Ieveniece Jolanta | Florbols |
Torstere Santa | Florbols |
Ziedone Zane | Florbols |
Počs Ainārs | Golfs |
Zvirbulis Modris | Golfs |
Vasiļjeva Guna | Jātnieku sports (konkūrs;) |
Heinols Atis | Orientēšanās (Jauktā stafete; Sprints;) |
Heinols Māris | Orientēšanās (Jauktā stafete; Sprints;) |
Melbārdis Rolands | Orientēšanās (Jauktā stafete; Sprints;) |
Pakalns Ģirts | Orientēšanās (Jauktā stafete; Sprints;) |
Vimba Rūdolfs Matīss | Orientēšanās (Jauktā stafete; Sprints;) |
Bērziņa Inese | Orientēšanās (Jauktā stafete; Sprints;) |
Geduševa Anete | Orientēšanās (Jauktā stafete; Sprints;) |
Brīdaks Krists | Regbijs |
Kaucis Jānis | Regbijs |
Lovkins Adrians | Regbijs |
Lovkins Rainers | Regbijs |
Lūsiņš Kristaps | Regbijs |
Olmanis Jānis | Regbijs |
Purmalis Rodžers | Regbijs |
Stilbs Salvis | Regbijs |
Vinters Edijs | Regbijs |
Zalte Reinis | Regbijs |
Zalte Rihards | Regbijs |
Zirnis Toms | Regbijs |
Bērziņš Artūrs | Riteņbraukšana - MTB |
Kaibe Jānis | Riteņbraukšana - MTB |
Ziema Andrejs | Riteņbraukšana - MTB |
Āboliņa Dace | Riteņbraukšana - MTB |
Lāce Ieva | Riteņbraukšana - MTB |
Rudzītis Gints | Riteņbraukšana - šoseja (25km individuālais brauciens;) |
Kārkliņš Uldis | Šaušana (Šaušana pa skrejošu mežacūku / 35m;) |
Opmanis Jānis | Šaušana (Šaušana pa skrejošu mežacūku / 35m;) |
Vīrs Pēteris | Šaušana (Šaušana pa skrejošu mežacūku / 35m;) |
Grasbergs Valts | Vieglatlētika (100m;) |
Karasevs Uģis | Vieglatlētika (10000m;) |
Markevics Jānis | Vieglatlētika (diska mešana; lodes grūšana;) |
Orskis Mārtiņš | Vieglatlētika (lodes grūšana;) |